Stacjonarny sklep lawendowa chatka powstał w grudniu 2013 roku. Był spełnieniem naszych marzeń i możliwością aby pasje odnalazły się w kontaktach z ludzmi. Nasze hobby od wielu lat jest z nami i ciągle czegoś brakowało tzw. wisienki na torcie.  Chcąc kupić jakieś dekoracje w stylu prowansalskim, shabby chic czy retro trzeba było udać się do większego miasta lub zamowić w internecie. Dlatego właśnie pomysł aby otworzyć sklep z tego typu rzeczami. Stopniowo przyszedł czas na poszerzanie asortymentu, dekoracje ręcznie przez nas wykonane jak i odnawianie starych mebli. Idąc dalej przyszedł również czas aby dotrzeć do większej rzeszy ludzi dlatego bardzo miło nam powitać Was w sklep internetowy lawendowa-chatka.pl

Chcemy ułatwić Panstwu dekoracje domów w stylu francuskim, rustykalnym, cottage czy też zwykłym wiejskim, który jest niewątpliwie uroczy. Proponujemy przedmioty do kuchni, łazienki, salonu, pokoju dziecięcego, na werandę i do ogrodu. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu gdyż bedziemy starali się uzupełniać nasz asortyment.                                                                                                                                

  Zapraszamy również do odwiedzin na facebooku https://www.facebook.com/lawendowachatka gdzie można zobaczyć jak wygląda nasz sklep i brać udział w konkursach przez nas organizowanych aby wygrać fajne nagrody. A chętnych, którzy mają możliwość z uprzejmością powitamy w Zbąszynku (woj. lubuskie) na ul. Targowej 4.

ZAPRASZAMY